7 Jul, 2010:
Kiemplant algemene informatie
Wat zijn de Kiemplant preparaten en hoe werken zij?
Kiemplant® complexen en simplexen zijn fytotherapeutische preparaten met respectievelijk een specifieke combinatie van plantenextracten (complex), dan wel met het extract van één plant (simplex).
De preparaten zijn bereid uit verse plantendelen, die nog in de groeifase zijn: jonge scheuten, loten of knoppen, die op het punt van openbarsten staan.
[Lees verder]
5 Jul, 2010:
Diabetesmedicijn veroorzaakt vitaminetekort
MAASTRICHT - Metformine, een medicijn dat veel diabetespatiënten slikken om het risico op hart- en vaatziekten te verkleinen, kan een tekort aan vitamine B12 veroorzaken.
Dat hebben Maastrichtse en Drentse onderzoekers ontdekt in een studie naar langdurig medicijngebruik bij mensen met diabetes type 2.
[Lees verder]
25 Jun, 2010:
Het product ‘Neptune Krill Oil’ van de firma Nutrisan wint “Award Nutri- & Fytotherapie, Beste product 2010”
Op het 11e Congres voor Nutri- & Fytotherapie werd het product ‘Neptune Krill Oil’ van de firma Nutrisan bekroond tot “Beste product 2010”.
[Lees verder]
| Vorige | Volgende |